Прост каруцар

от Всичко за 1 лев, свободната енциклопедия

(Разлики между версиите)
Версия от 15:03, 9 мар 2006
83.228.1.147 (Беседа | приноси)

← Go to previous diff
Текуща версия
Stoen (Беседа | приноси)
Теореми за простия каруцар
Ред 2: Ред 2:
'''Теорема 1''' '''Теорема 1'''
-Простият каруцар е родоначалник на [[бакшиша]] и на [[Елочка Шчукина]] и е възникнал заедно с [[Лили Иванова]]. +Простият каруцар е родоначалник на [[бакшиш]]а и на [[Елочка Шчукина]] и е възникнал заедно с [[Лили Иванова]].
'''Теорема 2''' '''Теорема 2'''
Ред 9: Ред 9:
'''Теорема 3''' '''Теорема 3'''
Простият каруцар не е прост. Простият каруцар не е прост.
 +
 +'''Теорема 4'''
 +Теорема 3 не важи, когато простия каруцар не е прост, защото той очевидно е прост за да остане каруцар, когато не е прост.
== Доказателства на теоремите == == Доказателства на теоремите ==
Ред 14: Ред 17:
'''Доказателство на Теорема 3''' '''Доказателство на Теорема 3'''
-Ако приемем, че антипода на "прост" е "хитър" ("прост" е различно от "хитър"), а "хитър" = "Андрешко", тогава антиподът на "прост" е "Андрешко". Аксиома е, че Андрешко е оставил бирника връз собствената си (на Андрешко) каруца в блатото, откъдето може да се направи изводът че "Андрешко" = "каруцар". Оттук "прост каруцар" е различно от "каруцар" или "прост" е различно от "каруцар" върху "-каруцар" или "0" е различно от "каруцар" върху "-прост каруцар". Всички сме чували израза: "Този е прост! Кръгла 0!". като се съкратят "този е" с "кръгла" остава равенството "прост" = "0". Като се върнем в предишният израз се получава "прост" е различно от "каруцар" върху "-прост каруцар". Следователно, "2прост" е различно от "каруцар" върху "-каруцар" или "прост" е различно от "каруцар" върху "-2каруцар", или откъдето и да го погледнем "прост" е различно от "каруцар", демек "каруцарят" не може да е "прост". Това обаче не означава, че няма прости каруцари, защото "прост" х "каруцар" = "прост каруцар", което обезсмисля горното доказателство или поне показва, че нещо в него куца.+Ако приемем, че антипода на "прост" е "хитър" ("прост" е различно от "хитър"), а "хитър" = "[[Андрешко]]", тогава антиподът на "прост" е "Андрешко". Аксиома е, че Андрешко е оставил бирника връз собствената си (на Андрешко) каруца в блатото, откъдето може да се направи изводът че "Андрешко" = "каруцар". Оттук "прост каруцар" е различно от "каруцар" или "прост" е различно от "каруцар" върху "-каруцар" или "0" е различно от "каруцар" върху "-прост каруцар". Всички сме чували израза: "Този е прост! Кръгла 0!". като се съкратят "този е" с "кръгла" остава равенството "прост" = "0". Като се върнем в предишният израз се получава "прост" е различно от "каруцар" върху "-прост каруцар". Следователно, "2прост" е различно от "каруцар" върху "-каруцар" или "прост" е различно от "каруцар" върху "-2каруцар", или откъдето и да го погледнем "прост" е различно от "каруцар", демек "каруцарят" не може да е "прост". Това обаче не означава, че няма прости каруцари, защото "прост" х "каруцар" = "прост каруцар", което обезсмисля горното доказателство или поне показва, че нещо в него куца.
 + 
 + 
 +[[Категория: Вероятности]]

Текуща версия

Теореми за простия каруцар

Теорема 1 Простият каруцар е родоначалник на бакшиша и на Елочка Шчукина и е възникнал заедно с Лили Иванова.

Теорема 2 Простият каруцар опровергава Дарвин, защото, заедно с Лили Иванова, не е еволюирал през хилядолетията.

Теорема 3 Простият каруцар не е прост.

Теорема 4 Теорема 3 не важи, когато простия каруцар не е прост, защото той очевидно е прост за да остане каруцар, когато не е прост.

Доказателства на теоремите

TBD

Доказателство на Теорема 3 Ако приемем, че антипода на "прост" е "хитър" ("прост" е различно от "хитър"), а "хитър" = "Андрешко", тогава антиподът на "прост" е "Андрешко". Аксиома е, че Андрешко е оставил бирника връз собствената си (на Андрешко) каруца в блатото, откъдето може да се направи изводът че "Андрешко" = "каруцар". Оттук "прост каруцар" е различно от "каруцар" или "прост" е различно от "каруцар" върху "-каруцар" или "0" е различно от "каруцар" върху "-прост каруцар". Всички сме чували израза: "Този е прост! Кръгла 0!". като се съкратят "този е" с "кръгла" остава равенството "прост" = "0". Като се върнем в предишният израз се получава "прост" е различно от "каруцар" върху "-прост каруцар". Следователно, "2прост" е различно от "каруцар" върху "-каруцар" или "прост" е различно от "каруцар" върху "-2каруцар", или откъдето и да го погледнем "прост" е различно от "каруцар", демек "каруцарят" не може да е "прост". Това обаче не означава, че няма прости каруцари, защото "прост" х "каруцар" = "прост каруцар", което обезсмисля горното доказателство или поне показва, че нещо в него куца.

Лични инструменти