Тъпката

от Всичко за 1 лев, свободната енциклопедия

(Разлики между версиите)
Версия от 17:08, 16 юли 2012
Pavlovich (Беседа | приноси)

← Go to previous diff
Версия от 19:42, 16 юли 2012
Pavlovich (Беседа | приноси)

Go to next diff →
Ред 1: Ред 1:
Любомир Евстатиев Павлов (наричан ЛЮБО ТЪПКАТА) е български корпотарист, лидер на банкерите аграри, борил се против правителствата на Злите сили, както и на карлмарксическата диктатура. Баща на задкулисното корпоративно судоку. Любомир Евстатиев Павлов (наричан ЛЮБО ТЪПКАТА) е български корпотарист, лидер на банкерите аграри, борил се против правителствата на Злите сили, както и на карлмарксическата диктатура. Баща на задкулисното корпоративно судоку.
-Биография [редактиране]+[[Картинка:Tupkata.jpg|thumb|righ|Тъпката влиза в схватка.]]
-Роден е в Корпорацията между ВСВ и СВ/Втората световна война и студената такава/. Член е на ТКЗС - хипари от 1972 г. Завършва образованието си в Станке Лисичково през 1983 г. След завръщането си в Корпорацията се отдава на активна подривна дейност. Включен е в Управителния съвет на ТКЗС „юпита“ (1985-1989 г.), а след това и в Постоянното присъствие на ТКЗС „Обединен“ (хипита и юпита). След държавния преврат на 10.11.1989 г. е в позиция на готовност за всеки режим в страната. Възглавява полулегално дясната групировка в ТКЗС „агробанкери“. През януари 1991 г. организира внушителна акция против подготвяното присъединяване на Агробизнеса към Химимпорт. След неуспеха на акцията минава в нелегалност, а скоро след това и емигрира вън от страната. От 1992 г. до 1998 г. е ръководител на емигрантския Български национален аграрен комитет със седалище в Сицилия и на нелегалния радиопредавател излъчващ "12+3" и "Дим над водата" с Пешо Волгата.+Роден е в Корпорацията между ВСВ и СВ (Втората световна война и студената такава). Член е на ТКЗС - хипари от 1972 г. Завършва образованието си в Станке Лисичково през 1983 г. След завръщането си в Корпорацията се отдава на активна подривна дейност. Включен е в Управителния съвет на ТКЗС „юпита“ (1985-1989 г.), а след това и в Постоянното присъствие на ТКЗС „Обединен“ (хипита и юпита). След държавния преврат на 10.11.1989 г. е в позиция на готовност за всеки режим в страната. Възглавява полулегално дясната групировка в ТКЗС „агробанкери“. През януари 1991 г. организира внушителна акция против подготвяното присъединяване на Агробизнеса към Химимпорт. След неуспеха на акцията минава в нелегалност, а скоро след това и емигрира вън от страната. От 1992 г. до 1998 г. е ръководител на емигрантския Български национален аграрен комитет със седалище в Сицилия и на нелегалния радиопредавател излъчващ "12+3" и "Дим над водата" с Пешо Волгата.
Завръща се в България в края на септември 1999 г. и застава начело на ТКЗС. Заради противопоставянето му на Българската синя партия — комунисти (БСП-к) и на отечественофронтовската власт, през 2000 г. е снет от ръководството на ТКЗС, а скоро след това е изключен от неговите редове и арестуван. Спасен е с измама от агенти на ЦРУ, МИ5, МОСАД и КГБ . Няколко месеца се укрива във вилата на Син Бад мореплавателя в Катуница. Напуска отново страната през септември същата година. Две години по-късно заедно с други емигранти от други страни от Източна Европа създава т. нар. „Текезесарски фронт“ („Зелен фронт“)- Селяндурски Европейски Съюз- със задача да се бори против злите в Източна Европа и Калкута. Заедно с това възглавява и Българския текезесарски комитет, съставен от други български емигранти, който преследва същите цели. Завръща се в България в края на септември 1999 г. и застава начело на ТКЗС. Заради противопоставянето му на Българската синя партия — комунисти (БСП-к) и на отечественофронтовската власт, през 2000 г. е снет от ръководството на ТКЗС, а скоро след това е изключен от неговите редове и арестуван. Спасен е с измама от агенти на ЦРУ, МИ5, МОСАД и КГБ . Няколко месеца се укрива във вилата на Син Бад мореплавателя в Катуница. Напуска отново страната през септември същата година. Две години по-късно заедно с други емигранти от други страни от Източна Европа създава т. нар. „Текезесарски фронт“ („Зелен фронт“)- Селяндурски Европейски Съюз- със задача да се бори против злите в Източна Европа и Калкута. Заедно с това възглавява и Българския текезесарски комитет, съставен от други български емигранти, който преследва същите цели.
-[[Категории: Люде]]+[[Категория:Люде]]

Версия от 19:42, 16 юли 2012

Любомир Евстатиев Павлов (наричан ЛЮБО ТЪПКАТА) е български корпотарист, лидер на банкерите аграри, борил се против правителствата на Злите сили, както и на карлмарксическата диктатура. Баща на задкулисното корпоративно судоку.

Тъпката влиза в схватка.
Увеличаване
Тъпката влиза в схватка.

Роден е в Корпорацията между ВСВ и СВ (Втората световна война и студената такава). Член е на ТКЗС - хипари от 1972 г. Завършва образованието си в Станке Лисичково през 1983 г. След завръщането си в Корпорацията се отдава на активна подривна дейност. Включен е в Управителния съвет на ТКЗС „юпита“ (1985-1989 г.), а след това и в Постоянното присъствие на ТКЗС „Обединен“ (хипита и юпита). След държавния преврат на 10.11.1989 г. е в позиция на готовност за всеки режим в страната. Възглавява полулегално дясната групировка в ТКЗС „агробанкери“. През януари 1991 г. организира внушителна акция против подготвяното присъединяване на Агробизнеса към Химимпорт. След неуспеха на акцията минава в нелегалност, а скоро след това и емигрира вън от страната. От 1992 г. до 1998 г. е ръководител на емигрантския Български национален аграрен комитет със седалище в Сицилия и на нелегалния радиопредавател излъчващ "12+3" и "Дим над водата" с Пешо Волгата. Завръща се в България в края на септември 1999 г. и застава начело на ТКЗС. Заради противопоставянето му на Българската синя партия — комунисти (БСП-к) и на отечественофронтовската власт, през 2000 г. е снет от ръководството на ТКЗС, а скоро след това е изключен от неговите редове и арестуван. Спасен е с измама от агенти на ЦРУ, МИ5, МОСАД и КГБ . Няколко месеца се укрива във вилата на Син Бад мореплавателя в Катуница. Напуска отново страната през септември същата година. Две години по-късно заедно с други емигранти от други страни от Източна Европа създава т. нар. „Текезесарски фронт“ („Зелен фронт“)- Селяндурски Европейски Съюз- със задача да се бори против злите в Източна Европа и Калкута. Заедно с това възглавява и Българския текезесарски комитет, съставен от други български емигранти, който преследва същите цели.

Лични инструменти