Немечек

от Всичко за 1 лев, свободната енциклопедия

(Разлики между версиите)
Версия от 16:47, 3 ное 2005
LongJohn (Беседа | приноси)

← Go to previous diff
Текуща версия
Samael (Беседа | приноси)
Възвръщане към последната редакция на 87.126.9.21
Ред 1: Ред 1:
-Името на фирмата не бива да предизвиква асоциации с Федерална Република Германия, тъй като неговия произход се крие в съкращение на фразата "'''НЕ МЕ ЧЕК'''ай". Тази фраза разкрива визията и мисията на компанията, а именно “като може бавно, защо да e бързо, като може скъпо защо да е евтино и не на последно място като може да не работи защо да работи”. +Името на фирмата не бива да предизвиква асоциации с ''Федерална Република Германия'', тъй като неговия произход се крие в съкращение на фразата "'''НЕ МЕ ЧЕК'''ай".
-Тази визия изключително много допада на немските стейкхолдери т.е. тези които държат пържолите на компанията. Във нея те откриват сходност с извечния немски мързел, склонност към кръшкане и липса на организация във всяко нещо.+Тази фраза разкрива визията и мисията на компанията, а именно ''"като може бавно, защо да e бързо, като може скъпо, защо да е евтино"'' и не на последно място ''"като може да не работи, защо да работи"''.
 + 
 +Тази визия изключително много допада на немските стейкхолдери, т.е. тези, които държат пържолите на компанията. В нея те откриват сходност с извечния немски мързел, склонност към кръшкане и липса на организация във всяко нещо.
 + 
 +Напоследък обаче (първи признаци забелязани на 31 Декември 1899 г.) стилът на компанията коренно се променя от "Нема ЧЕК" към "Има ЧЕК". Това съвпада с изтеглянето на големите немски пържолодържачи и даването на пълна свобода (да не се бърка със слободия) на малките български барбекю-любители.
 + 
 +[[Категория:Компании]]

Текуща версия

Името на фирмата не бива да предизвиква асоциации с Федерална Република Германия, тъй като неговия произход се крие в съкращение на фразата "НЕ МЕ ЧЕКай".

Тази фраза разкрива визията и мисията на компанията, а именно "като може бавно, защо да e бързо, като може скъпо, защо да е евтино" и не на последно място "като може да не работи, защо да работи".

Тази визия изключително много допада на немските стейкхолдери, т.е. тези, които държат пържолите на компанията. В нея те откриват сходност с извечния немски мързел, склонност към кръшкане и липса на организация във всяко нещо.

Напоследък обаче (първи признаци забелязани на 31 Декември 1899 г.) стилът на компанията коренно се променя от "Нема ЧЕК" към "Има ЧЕК". Това съвпада с изтеглянето на големите немски пържолодържачи и даването на пълна свобода (да не се бърка със слободия) на малките български барбекю-любители.

Лични инструменти