ДАЧС

от Всичко за 1 лев, свободната енциклопедия

(Разлики между версиите)
Версия от 18:29, 17 фев 2020
Unanonymous (Беседа | приноси)

← Go to previous diff
Версия от 18:29, 17 фев 2020
Unanonymous (Беседа | приноси)

Go to next diff →
Ред 1: Ред 1:
-'''Държавна Агенция "Частна Сигурност"''' е основен конкурент на [[НСО]] за държавен бюджет, с единствената разлика, че не се занимават само с таксиметрови услуги за политическия елит, въпреки че разходите за частните услуги и на двете държавни служби се покриват от [[данъкоплатец]]. Агенцията се намира на стратегическо място в София, до което никой няма достъп и никой не може да ги шпионира (срещу американското посолство).+'''Държавна Агенция "Частна Сигурност"''' е основен конкурент на [[НСО]] за държавен бюджет, с единствената разлика, че не се занимават само с таксиметрови услуги за политическия елит, въпреки че разходите за частните услуги и на двете държавни служби се покриват от [[данъкоплатец]]а. Агенцията се намира на стратегическо място в София, до което никой няма достъп и никой не може да ги шпионира (срещу американското посолство).
Агентите от ДАЧС са много по-млади от колегите си от [[ЧАДС]] и [[ДАНС]], които са в следпенсионна възраст (взимат заплата и пенсия едновременно). Агентите от ДАЧС са вербувани най-често във Видеотекарския Институт (модерния конкурент на Библиотекарския на [[ДАНС]]), както и след футболни мачове и други мероприятия, които привличат интелектуалния каймак на обществото. Агентите от ДАЧС са много по-млади от колегите си от [[ЧАДС]] и [[ДАНС]], които са в следпенсионна възраст (взимат заплата и пенсия едновременно). Агентите от ДАЧС са вербувани най-често във Видеотекарския Институт (модерния конкурент на Библиотекарския на [[ДАНС]]), както и след футболни мачове и други мероприятия, които привличат интелектуалния каймак на обществото.

Версия от 18:29, 17 фев 2020

Държавна Агенция "Частна Сигурност" е основен конкурент на НСО за държавен бюджет, с единствената разлика, че не се занимават само с таксиметрови услуги за политическия елит, въпреки че разходите за частните услуги и на двете държавни служби се покриват от данъкоплатеца. Агенцията се намира на стратегическо място в София, до което никой няма достъп и никой не може да ги шпионира (срещу американското посолство).

Агентите от ДАЧС са много по-млади от колегите си от ЧАДС и ДАНС, които са в следпенсионна възраст (взимат заплата и пенсия едновременно). Агентите от ДАЧС са вербувани най-често във Видеотекарския Институт (модерния конкурент на Библиотекарския на ДАНС), както и след футболни мачове и други мероприятия, които привличат интелектуалния каймак на обществото.

Основните им дейности се изразяват в това да си организират тиймбилдинги и лекции от теоретични специалисти с парите на данъкоплатеца. Целта е наученото по никакъв начин да не е практически приложимо, за да поддържа агенцията правдоподобно опровержение и да няма всекидневен теч на информация относно методи и източници към елитни разследващи журналисти като Веселина Томова от afera.bg

Критериите за постъпване на работа в ДАЧС са:

  • Да имате само Българско гражданство, или ако имате повече от едно, никой да не може да го провери
  • Да сте завършил бакалавърска степен (без значение специалността, но програмистите-вълшебници са с предимство)
  • Да нямате криминално досие, без значение дали сте реабилитиран, или ако имате - папката да се "загуби"
  • Да не злоупотребявате с наркотични вещества и алкохол, или ако го правите - да излъжете на тестовете
  • Да нямате заеми към частни лица, които не можете да изплатите (ако частното лице е агент на ДАЧС, ви се зачислява като предимство)
  • Минимум 15 от 30 точки, но не повече от 21 по скалата за нарцисизъм, социопатия и макиавелизъм спрямо класификатора за психически заболявания
  • Ако кандидатствате по семейната програма "Вуйчо от ВКР" (която не е публична), в сила влиза ограничението цялото семейство да е само в един отдел, за да няма конфликт на интереси
Лични инструменти